Talent Promotion Manager (Вакансія)

Драйвить можливість отримати глибокі знання про всі ІТ-спеціальності?  А якщо окрім цього у тебе ще й буде можливість відвідувати менторські сесії топових спеціалістів в ІТ? А якщо ми скажемо, що ти навчишся орієнтуватись на ринку ІТ компаній і тенденцій в ІТ?

Тоді тобі до нас! Давай знайомитись!


Чим живе і що розвиває Skyworker?

Skyworker – це перша кар’єрно-аналітична компанія в IT. Продуктове рішення Skyworker дозволяє отримати менторську консультацію із передовими спеціалістами ІТ з усього світу, глибоку аналітику щодо можливих позицій в IT-компаніях, оцінити свою затребуваність та вартість на ринку і заручитись допомогою у відстоюванні своїх інтересів перед компаніями.

Для IT компаній ми глибоко аналізуємо діяльність/технологічний стек/специфіку доменної сфери та налагоджуємо потік рекомендацій релевантних цікавих спеціалістів в ІТ (девелопери та менеджери), які вже зацікавлені співбесідуватись з цими компаніями.


Чим Talent Promotion Manаger займається у нас:

 • збір всіх побажань клієнта щодо пошуків нової компанії та передача цієї інформації аналітику для формування підбірки ІТ-компаній + В2В BizDev Manager-у для налагодження відносин з такими компаніями.
 • підготовка опису професійного рівня / досвіду / побажань клієнта для сайту Skyworker та для презентації клієнта представникам ІТ-компаній. Ти не один і з цим тобі дуже допоможе проф.ментор Skyworker, який добре розуміється на спеціальності клієнта, а також PR manager Skyworker, що займається контентом.
 • пропонувати ІТ-компанії до розгляду клієнту / обговорення з ним найцікавіших варіантів (у підбірці таких компаній допоможе наш аналітик)
 • написання листів-пропозицій представникам ІТ- компаній, які узгодив клієнт, щоб вони розглянули його собі у колектив.
 • організація знайомства клієнта  з компанією, збір фідбеків, в тому числі потрібно буде виступати консультантами і радниками обох сторін.
 • консультативне супроводження клієнта після влаштування на роботу, підтримка теплих відносин, підтримка для успішного проходження випробувального періоду.

Мета діяльності:

 • задоволений клієнт, який відчуває турботу і розуміння його професійного рівня + клієнт щасливий тоді, коли відчуває. що ви на одній хвилі в розумінні, які саме ІТ-компанії можуть стати перспективними роботодавцями для нього.
 • забезпечення комфортної для клієнта кількості і відповідного рівня ІТ-компаній до розгляду, як потенційних його роботодавців.
 • виведення опису клієнтів Skyworker на рівень унікального власного стилю з врахуванням побажань і фідбеків ІТ компаній.

Певно у вас вже майорить в думках: “А хто ж такий клієнт Skyworker?” Відповідаємо: домінуюча частина людей, які до нас звертаються – це Middle/Senior розробники та менеджмент в ІТ та C-level менеджмент в ІТ або суміжних до ІТ напрямків, які переходять в більш інноваційні бізнеси (зокрема ІТ).


Хто буде вашим прямим керівником: Терпель Лідія – CEO & Founder Skyworker.


Необхідні для нас компетенції та схильності до:

 • вміння проводити якісні глибокі співбесіди: вміння докопатись до реальних цілей / переживань / побажань щодо майбутнього місця роботи людини.
 • вміння добре розбиратись у людях, психолог по життю.
 • емпатія / бажання допомагати, консультувати інших.
 • вміння писати адаптовані аргументовані листи ІТ-компаніям з пропозицією розглянути кандидата.
 • розуміння організаційної структури ІТ-компаній, хто за що відповідає.
 • вміння переконувати, знаходити обхідні шляхи, коли не отримуєте відповіді.
 • організованість, завжди бути на зв’язку з клієнтом, відповідальність за задоволення клієнта.

Це позиція для справжнього командного гравця, адже передбачається тісна співпраця із Analyst Researcher, який буде аналізувати  ринок ІТ-компаній та передавати вам необхідні дані в роботу + В2В менеджери завжди допоможуть вам налагодити стратегічну співпрацю з компанією, яка цікава клієнту.

Для нас буде цінним попередній досвід на позиціях:  HR, Account Manager, кар’єрний консультант, Career Adviser в ІТ-компанії, People Partner, рекрутер, який в душі ейчар)


Фінансові питання точно вже зараз пробігають в голові? Відповідаємо, що розглядаємо різні варіанти оплати (ставка+бонусна складова/ лише ставка) про що спілкуємось вже на співбесіді.

УМОВИ РОБОТИ: Full time. Гнучкий графік, можливість працювати 1-2 дні на тиждень віддалено/ інший час в наших офісах (БЦ Gulliver / БЦ Аstarta).


КОНТАКТ: Резюме та супровідний лист надсилайте напряму СЕО Лідії Терпель на пошту  [email protected] Тема листа “ Хочу бути Talent Promotion Manager у Skyworker”. І хай нам пощастить на кльових спеціалістів!