Тут головне не розгубитись!

Спеціалісту без досвіду роботи в IT сфері складно зорієнтуватись на ринку. Ви не знаєте тенденцій, вимог, очікувань компаній, і не розумієте як себе подати на співбесіді.

Ми допоможемо з цими питаннями.

 
—

Готуйтесь до комплексної прокачки за допомогою:

 • Консультаційна підтримка

  Кар'єрні консультанти та профільні інтерв'юери Skyworker оцінюють ваш рівень кваліфікації, та надають консультації щодо перспектив на ринку IT.

 • Менторство

  Ментори - спеціалісти, які вже працюють в IT компаніях на тому рівні, якого ви хочете досягти, технічних і не технічних спеціальностей в IT.

 • Аналітика ринку IT

  Менеджери Skyworker працюють із сотнями IT компаній щодня. Надають актуальну аналітику ринку IT по вашій спеціальності.

Натисніть на кнопку і залиште запит. Наш менеджер зв’яжеться з вами, і підкаже, як Skyworker може допомогти індивідуально вам.

m–

Консультаційна підтримка

Це глибокий аналіз і детальне “орієнтування на місцевості” в IT.

У Skyworker працюють круті консультанти, які:

 1. Зорієнтують вас щодо тенденцій і перспектив на ринку iT;
 2. проведуть для вас пробні рекрутерські співбесіди українською та англійською мовами. Тут половину часу ви презентуєте себе, а далі консультант дає розгорнутий фідбек і поради по вашій самопрезентації;
 3. Профільний консультант рівня Middle+/Senior вашого напрямку в IT проведе для вас пробну профільну співбесіду. Він дасть усний і письмовий фідбек про місця, в яких ви просідаєте, і зорієнтує, куди рухатись далі;
 4. Підготуємо резюме – ви можете отримати або детальний фідбек по вашому резюме в письмовій формі з порадами і прикладами поліпшення, або замовити резюме з нуля, орієнтованого на бажану позицію.
m–

Менторство

Якщо профільний консультант визначив пробіли в знаннях, які терміново треба виправляти, ми організуємо індивідуальні заняття з практикуючим ІТ спеціалістом middle+ / senior рівня, який підтягне ваші проблемні моменти, допоможе систематизувати знання і поділиться практичними порадами зі свого досвіду.

m–

Аналітика ринку IT

Менеджери Skyworker нададуть глибоку аналітику ринку щодо компаній, які зацікавлені у спеціалісті вашого профілю та про умови і зони відповідальності на які можна розраховувати зараз.
Ми співпрацюємо із сотнями IT компаній, які звертаються до нас за рекомендаціями, в тому числі, і Junior спеціалістів. В такому разі, ми можемо рекомендувати їм клієнтів Junior рівня, які пройшли перевірку Skyworker.

Відгуки про Skyworker

 • Маленькая история большого Ростика. Мое первое впечатление - это классная мотивация себя правильно подать, вебинары очень помогают, потому что это не статьи - больше проникаешься! Мне лично помогли советы по резюме, фидбэк был отличным, понятно где и что подправить. Карьерные консультации помогали хорошо ориентироваться в ситуации и понимать как лучше действовать. Skyworker классно делает свою работу! У них есть системный подход. Ввиду того, что у них еще большие горизонты открываются, уверен, система будет работать и совершенствоваться! Skyworker, можно сказать, та нужная дверь среди n-го количества, между которыми мечется человек в поисках работы мечты.

  Ростислав Струков
  Ростислав Струков KOSTAL Group / Project Engineer
 • На мою думку, сила Skyworker в комунікації з іншими рекрутерами та компаніями. Як не крути, в інтернеті маса інформації, але коли людина чує, що такий зразок резюме гарно сприйметься обраною компанією, чи коли їй пропонують пройти співбесіду з спеціалістом - це одразу підіймає компанію на вищий щабель. Матеріал який я почула від кар'єрних консультатів Skyworker, був дійсно корисним, оскільки то був не сухий тест з якогось  джерела, а відчувалася, що проаналізована велика кількість інформації  + думка спеціаліста + все оформлено у вигляді тез. Ще раз бажаю вам успіху, ви великі молодці!

  Анна Радченко
  Анна Радченко Unisystem / UI-UX designer
 • Була вакансія із низьким технічним "прохідним бар'єром" і спеціалісти Skyworker переконали надіслати туди CV (сам не надіслав би - факт). За добу у терміновому порядку робили резюме (з їх допомогою все вийшло найс і у таймінги вклались). Далі мене звели з людиною, яка там працювала на той момент (скайпчат), яка проконсультувала у тому що-як (це найбільше допомогло). Я пройшов усі співбесіди і отримав оффер!

  Ярослав Герасимов
  Ярослав Герасимов Ubisoft / QC Junior Game Tester
 • Специалисты из Skyworker мне очень помогли, в общем-то, по многим моментам. Оно особенно работает, так как добавляет уверенности и понимания куда идешь, к кому и зачем. Это как связующее звено, рука помощи. Я думаю, что идея супер, и проект офигенный и уникальный, а это важно. Я верю в Skyworker!

  Дмитро Вакациєнко
  Дмитро Вакациєнко Web-pal / JavaScript Developer
 • Мне помогли вебинары подготовить качественное резюме и подготовиться к собеседованиям! Супер клево были проведены тестовые собеседования, учась на своих и чужих ошибках (в формате 10+ человек)! При личном контакте отмечу профессионализм Саши и Лидии!

  Наталія Гавалешко
  Наталія Гавалешко Ubisoft / QC Junior Game Tester
 • Специалисты из Skyworker очень помогли мне правильно оформить резюме, исправить мои ошибки и отлично подготовили к первому собеседованию в IT-компанию, которое я успешно смог пройти и трудоустроиться. Спасибо им за это.

  Роман Сафонов
  Роман Сафонов doctora.ua / Front-End Developer
 • Участвовал в пробном собеседовании. Оценка положительная. Увидел в живую большинство ошибок, которые совершают люди при первых собеседованиях.  Проговаривание вслух с Александрой своего собеседования, а не простое чтение отзывов других людей дало толчок к пониманию своих сильных и слабых сторон. Теории много всегда и везде, но личный опыт этого не заменит.

  Анатолій Кельганкін
  Анатолій Кельганкін Front-End Developer
 • Кому это нужно? Всем претендентам на Junior позицию - однозначно. Всем, кому уже третий месяц не отвечают на присланные резюме и не перезванивают после интервью. Претендентам на Middle/Senior позицию, которые более трех лет не были на интервью. Опытным специалистам, которых рекрутеры должны бы "хантить", но почему-то не "хантят". Выгодное ли это вложение? Да. Это подтверждает экономия времени и высокое качество предложений. Это гарантирует успех? Нет. Это гарантирует, что изначально толковые ребята получат оффер выгоднее и быстрее. Если Вам есть над чем работать, то хороший оффер будет тогда, когда Вы прокачаете свои слабые места. Ребята из Skyworker найдут ваши слабые места, разберут их и объяснят как над ними работать. Мой опыт. Искал Junior позицию. Самостоятельно отправил резюме в 37 компаний с вакантными позициями. Не получил ни одного ответа. Лидией и Александрой был рекомендован в четыре компании. Две из них пригласили меня на интервью. В обеих компаниях я прошел по три этапа собеседований. В результате, получил один оффер и сейчас работаю.

  Анатолій Джурджій
  Анатолій Джурджій RAM 360 Agency / QA Engineer
 • Александра и Лидия не только прекрасные девушки, но и, безусловно, профессионалы, знающие свое дело на 5 с плюсом. На моих глазах они помогли большинству моих одногруппников найти свою первую работу, а самое главное - поверить в себя! Я первую работу нашел сам, а вот на вторую мне помогли устроиться специалисты Skyworker. Также многие мои знакомые трудоустроились благодаря им.

  Олександр Обелець
  Олександр Обелець JuJu Media / QA Engineer
 • Благодарен Лидии Тэрпель и Александре Бернацкой за те навыки и знания, которые я получил, посещая их вебинары/консультации. Стоит также отметить, что благодаря Лидии и Александре я получил должность Java Developer в одной Киевской компании.

  Тимур Бережний
  Тимур Бережний Grossum / Java Developer

Комплекс послуг Skyworker та вартість

Послуга Деталі Вартість
Пробна рекрутерська співбесіда
Проводить досвічений кар’єрний консультант.

Ціль: проаналізувати ваші відповіді, самопрезентацію і знання, виділити, що саме буде цікаво почути роботодавцю з вашого попереднього досвіду, як подавати ваші слабкі і сильні сторони, типажем яких компаній ви є.

Тривалість співбесіди: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій (якщо потрібно, індивідуальний план розвитку).

700 грн.
Консультація про побудову кар’єри / перспективи Проводить Middle+/Senior спеціаліст вашого напрямку в IT.

Консультант розкаже про реальну картину того, що зараз є на ринку, і в якому напрямку краще рухатись з вашим досвідом.

Ціль: надати рекомендації по тому, як вам можна розвиватись у професійному плані.

Тривалість: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій.

700 грн.
Експертна оцінка професійного рівня Проводить досвічений практикуючий фахівець вашого напрямку IT.

Ціль: визначити ваш професійний рівень та “вилку” оплати на яку можете претендувати.

Тривалість: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій.

Від 850 до 1200 грн.
Пробна співбесіда англійською мовою Такий досвід стане у нагоді, якщо ви хочете подаватись в аутсорс компанію або таку, де основний офіс знаходиться за кордоном, проте ви не цілком впевнені в рівні своєї англійської. Пробну співбесіду проводить кваліфікований викладач, який виділить основні види помилок, які ви допускали протягом співбесіди, підкаже як правильно дати відповідь на запитання, що задають топовим спеціаліста, а також порадить ресурси, за допомогою яких можна попрацювати над вашими помилками.

Тривалість співбесіди: 1 година 30 хв. (50 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек)

700 грн.
Підбір ментора Організуємо індивідуальні заняття з практикуючим ІТ спеціалістом Senior рівня, який підтягне ваші проблемні моменти, допоможе систематизувати знання і поділиться практичними порадами зі свого досвіду. Рейт визначається індивідуально
Фідбек по резюме Проводимо повну детальну оцінку вашого резюме, виділяємо мінуси, плюси, пропонуємо конкретні поради та приклади щодо його поліпшення. Фідбек дається в письмовій формі. 500 грн.
Резюме з нуля Створимо професійного резюме англійською мовою, орієнтоване на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ключові навички, а також дизайн та оформлення резюме. 950 грн.
Linkedin з нуля Наповнення профілю англійською мовою, орієнтованого на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо Ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ваші ключові навички.

Також ви отримаєте поради про ведення Linkedin профілю та побудову свого професійного бренду в цій соціальній мережі.

950 грн.

*Коли клієнт переходить до етапу “просування в IT компанії”, він сплачує аванс, який вираховується з 50% від першої повної місячної оплати під час розрахунку за послугу.

Отримайте безкоштовну 30-хв. консультацію

Залиште свою пошту, і ми з вами зв'яжемось.

Кілька секунд...

Дякуємо! Ми надіслали вам лист.

Будь ласка, перевірте вашу вкладку "Реклама" на пошті, якщо у вас Google аккаунт.