Якщо ви Senior / Middle спеціаліст в IT сфері, Skyworker допоможе вам взяти кар’єру під контроль.

Вам щодня приходять пропозиції по роботі в Linkedin. Але у вас є чіткі цілі і бажання щодо технологій, задач та проектів.

Ви ніколи до кінця не знаєте, який колектив у запропонованих компаніях, які реально будуть умови і не впевнені, що ці проекти дадуть можливість розвиватись та отримувати винагороду, яка відповідає вашим навичкам.

Задача Skyworker – отримати ваш запит щодо кар’єрних прагнень, і допомогти його втілити.

Ви отримаєте:

 • Доступ до прихованих вакансій, яких на ринку більше  50%.
 • Консультанта рівня Lead, Architect, CTO в залежності від ваших цілей і кейсу.
 • Менеджера, який конфіденційно веде переговори із сотнями цікавих вам компаній. Ми робимо відбір компаній, і пропонуємо вибірку найбільш релевантних.
 • Аналітику по ситуації на ринку IT щодо вашої спеціальності.
 • Детальну інформацію про вакансії, специфіку команди, зони відповідальності і ЗП.

Бережіть свій час і тримайте кар’єру під контролем!

sm-ukr

Натисніть на кнопку і залиште запит. Наш менеджер зв’яжеться з вами, і підкаже, як Skyworker може допомогти індивідуально вам.

Шлях клієнта Skyworker

 • Консультаційна підтримка

  Кар'єрні консультанти та профільні інтерв'юери Skyworker оцінюють ваш рівень кваліфікації, та надають консультації щодо перспектив на ринку IT.

 • Менторство

  Ментори - ТОП-ові спеціалісти, які вже працюють в IT компаніях на тому рівні, якого ви хочете досягти. Рівень менторів: C-level, Lead, Senior - технічних і не технічних спеціальностей в IT.

 • Аналітика ринку IT

  Менеджери Skyworker працюють із сотнями IT компаній щодня. Надають актуальну аналітику ринку IT по вашій спеціальності.

 • Просування в IT компанії

  Менеджер Skyworker конфіденційно веде переговори із сотнями IT-компаній, які вам цікаві. Він виступає вашим адвокатом перед IT компаніями.

 • Ваш оффер!

  Ви отримуєте пропозицію від компанії, яка відповідає вашим вимогам.

Якщо ви C-level спеціаліст в IT сфері, Skyworker надасть вам підтримку у ваших кар’єрних цілях

Ви роками займаєте ТОП-ову позицію в IT компанії, але вам важливо чітко розуміти ситуацію на ринку та знати про пропозиції, які зараз є для вас. При цьому, майже всі вакансії такого рівня закриваються внутрішніми каналами. А довгі пошуки і переговори забирають купу часу і  впливають на вашу репутацію.

Skyworker стане для вас підтримкою в цьому питанні.

З нами ви отримуєте:

 • Менеджера, який проводить пошук і веде конфіденційні переговори з фаундерами компаній замість вас.
 • Консультанта –  який є управлінцем рівня C-level вашого напрямку IT компанії.
 • Аналітику по ситуації на ринку IT щодо вашої спеціальності.
 • Детальну інформацію про обов’язки, специфіку команди, зони відповідальності, умови роботи та перспективи розвитку в кожній з компаній, які відповідають вашому запиту.
 • Допомогу із точним позиціонуванням, структуруванням досвіду, резюме та Linkedin.
top-ukr

Натисніть на кнопку і залиште запит. Наш менеджер зв’яжеться з вами, і підкаже, як Skyworker може допомогти індивідуально вам.

Відгуки про нас

 • Маленькая история большого Ростика. Мое первое впечатление - это классная мотивация себя правильно подать, вебинары очень помогают, потому что это не статьи - больше проникаешься! Мне лично помогли советы по резюме, фидбэк был отличным, понятно где и что подправить. Карьерные консультации помогали хорошо ориентироваться в ситуации и понимать как лучше действовать. Skyworker классно делает свою работу! У них есть системный подход. Ввиду того, что у них еще большие горизонты открываются, уверен, система будет работать и совершенствоваться! Skyworker, можно сказать, та нужная дверь среди n-го количества, между которыми мечется человек в поисках работы мечты.

  Ростислав Струков
  Ростислав Струков KOSTAL Group / Project Engineer
 • На мою думку, сила Skyworker в комунікації з іншими рекрутерами та компаніями. Як не крути, в інтернеті маса інформації, але коли людина чує, що такий зразок резюме гарно сприйметься обраною компанією, чи коли їй пропонують пройти співбесіду з спеціалістом - це одразу підіймає компанію на вищий щабель. Матеріал який я почула від кар'єрних консультатів Skyworker, був дійсно корисним, оскільки то був не сухий тест з якогось  джерела, а відчувалася, що проаналізована велика кількість інформації  + думка спеціаліста + все оформлено у вигляді тез. Ще раз бажаю вам успіху, ви великі молодці!

  Анна Радченко
  Анна Радченко Unisystem / UI-UX designer
 • Була вакансія із низьким технічним "прохідним бар'єром" і спеціалісти Skyworker переконали надіслати туди CV (сам не надіслав би - факт). За добу у терміновому порядку робили резюме (з їх допомогою все вийшло найс і у таймінги вклались). Далі мене звели з людиною, яка там працювала на той момент (скайпчат), яка проконсультувала у тому що-як (це найбільше допомогло). Я пройшов усі співбесіди і отримав оффер!

  Ярослав Герасимов
  Ярослав Герасимов Ubisoft / QC Junior Game Tester
 • Специалисты из Skyworker мне очень помогли, в общем-то, по многим моментам. Оно особенно работает, так как добавляет уверенности и понимания куда идешь, к кому и зачем. Это как связующее звено, рука помощи. Я думаю, что идея супер, и проект офигенный и уникальный, а это важно. Я верю в Skyworker!

  Дмитро Вакациєнко
  Дмитро Вакациєнко Web-pal / JavaScript Developer
 • Мне помогли вебинары подготовить качественное резюме и подготовиться к собеседованиям! Супер клево были проведены тестовые собеседования, учась на своих и чужих ошибках (в формате 10+ человек)! При личном контакте отмечу профессионализм Саши и Лидии!

  Наталія Гавалешко
  Наталія Гавалешко Ubisoft / QC Junior Game Tester
 • Специалисты из Skyworker очень помогли мне правильно оформить резюме, исправить мои ошибки и отлично подготовили к первому собеседованию в IT-компанию, которое я успешно смог пройти и трудоустроиться. Спасибо им за это.

  Роман Сафонов
  Роман Сафонов doctora.ua / Front-End Developer
 • Участвовал в пробном собеседовании. Оценка положительная. Увидел в живую большинство ошибок, которые совершают люди при первых собеседованиях.  Проговаривание вслух с Александрой своего собеседования, а не простое чтение отзывов других людей дало толчок к пониманию своих сильных и слабых сторон. Теории много всегда и везде, но личный опыт этого не заменит.

  Анатолій Кельганкін
  Анатолій Кельганкін Front-End Developer
 • Кому это нужно? Всем претендентам на Junior позицию - однозначно. Всем, кому уже третий месяц не отвечают на присланные резюме и не перезванивают после интервью. Претендентам на Middle/Senior позицию, которые более трех лет не были на интервью. Опытным специалистам, которых рекрутеры должны бы "хантить", но почему-то не "хантят". Выгодное ли это вложение? Да. Это подтверждает экономия времени и высокое качество предложений. Это гарантирует успех? Нет. Это гарантирует, что изначально толковые ребята получат оффер выгоднее и быстрее. Если Вам есть над чем работать, то хороший оффер будет тогда, когда Вы прокачаете свои слабые места. Ребята из Skyworker найдут ваши слабые места, разберут их и объяснят как над ними работать. Мой опыт. Искал Junior позицию. Самостоятельно отправил резюме в 37 компаний с вакантными позициями. Не получил ни одного ответа. Лидией и Александрой был рекомендован в четыре компании. Две из них пригласили меня на интервью. В обеих компаниях я прошел по три этапа собеседований. В результате, получил один оффер и сейчас работаю.

  Анатолій Джурджій
  Анатолій Джурджій RAM 360 Agency / QA Engineer
 • Александра и Лидия не только прекрасные девушки, но и, безусловно, профессионалы, знающие свое дело на 5 с плюсом. На моих глазах они помогли большинству моих одногруппников найти свою первую работу, а самое главное - поверить в себя! Я первую работу нашел сам, а вот на вторую мне помогли устроиться специалисты Skyworker. Также многие мои знакомые трудоустроились благодаря им.

  Олександр Обелець
  Олександр Обелець JuJu Media / QA Engineer
 • Благодарен Лидии Тэрпель и Александре Бернацкой за те навыки и знания, которые я получил, посещая их вебинары/консультации. Стоит также отметить, что благодаря Лидии и Александре я получил должность Java Developer в одной Киевской компании.

  Тимур Бережний
  Тимур Бережний Grossum / Java Developer
 • Дякую за роботу Лідії та Олександрі. Насамперед, за прийняття участі в моєму кар'єрному старті в новій сфері діяльності. Вони запропонували мені спробувати свої сили і відвідати співбесіду в компанії, де я зараз працюю. Приємно, коли на твої звернення люди відповідають з бажанням дати більше. Доброзичливості і бадьорості команді Skyworker вистачить на всіх. Так тримати!

  Андрій Мельниченко
  Андрій Мельниченко МРS / QA engineer

Деякі з 500+ ІТ компаній, що співпрацюють з нами

сторінка 1 із 3