ІТ-компаніям Skyworker рекомендує перевірених кандидатів та топових консультантів

Ми добре знаємось на різниці потреб стартапів, продуктових та аутсорсингових компаній. Саме тому щоразу рекомендуємо спеціалістів, які відповідають технічним вимогам позиції, бізнес-цілям та навіть командному духу у вашій компанії.

Ми Рекомендуємо

Перевірених кандидатів

Рекомендованих кандидатів перевіряють профільні консультанти Skyworker –  C-level – Senior спеціалісти, які зараз працюють в ІТ компаніях і перевершують кандидата за професійними навичками. Завдяки глибоким інтерв’ю з кандидатами, ми визначаємо, чи їхні навички відповідають резюме, а кар’єрні амбіції – вашому проекту.

Консультантів для C-level менеджерів

Консультації з топовими спеціалістами допоможуть вам як фаундеру компанії чи керівнику відділу пройти через професійні виклики.

Ось кілька прикладів задач, з якими допоможе впоратись консультант: розвиток певного відділу компанії, вихід на нові ринки, прорахування бізнес-ризиків та багато інших. Ми перевіряємо, чи рекомендований консультант вже вирішував подібну задачу до вашої, володіє

З чим вам допоможе Skyworker?

Економія часу та ресурсів компанії

Поки ви займаєтесь бізнес-задачами, Skyworker перевіряє фахівців на співбесідах із профільними інтерв’юерами. Ви отримуєте потік рекомендацій кваліфікованих і зацікавлених у вашому проекті спеціалістів.

Відсутність ASAP позицій

За допомогою аналітичного підходу, Skyworker прогнозує яких спеціалістів потребуватиме компанія у майбутньому. Це дозволить мати достатню кількість релевантних кандидатів і уникнути ASAP-позицій.

Вирішення проблем відділів компанії

Ми підберемо консультантів, що дадуть незалежну оцінку наявним процесам у компанії,  допоможуть вирішити нагальні “болі” у бізнесі та проконсультують ваших спеціалістів.

План роботи Skyworker з ІТ-компаніями

 • Знайомство

  Ретельно вивчаємо стек технологій компанії-клієнта, план найму на рік, профайли найефективніших співробітників та інші важливі деталі.

 • Аналіз

  Аналізуємо профілі кандидатів і консультантів з бази Skyworker. Наша мета забезпечити win-win для обох сторін - фахова спеціалізація та кар'єрні сподівання наших спеціалістів співпадають із потребами та корпоративною культурою вашої компанії.

 • Співбесіди і перевірка рівня

  Співбесідуємо кандидатів. Під час інтерв’ю наш профільний консультант визначає професійний рівень кандидата; якому типу компаній спеціаліст принесе найбільшу користь та де його вміння зараз цінуватимуться найбільше. Рекомендуючи кандидата, ми розповідаємо про всі сильні та слабкі сторони кандидата та гарантуємо його професійність.

 • Рекомендації

  Рекомендуємо в ІТ-компанії “їх” людей. Наш кандидат вже готовий розглядати вашу компанію, адже обрав її з десятків запропонованих. Досвід кандидата точно відповідає функціоналу посади а його особисті якості співзвучні вашій корпоративній культурі. А все тому, що ми ретельно вивчаємо діяльність ІТ-компанії перед тим як рекомендувати туди спеціаліста.

 • Тримаємо в курсі

  Тримаємо в курсі останніх новин. Ми перші дізнаємось про сильних спеціалістів, які готові розглядати нові пропозиції і ділимось цією інформацією з компаніями-партнерами.

Умови співпраці з нами

Послуга Умови
Рекомендації спеціалістів в команду Рекомендації спеціалістів рівня від C-level до Middle здійснюються на умовах 50% від повної місячної оплати кандидата.

Рекомендації спеціалістів Intern / Trainee / Junior / Junior + завжди здійснюються безкоштовно.

Рекомендації консультантів для менеджменту компаній Вартість консультації залежить від рейту обраного спеціаліста. Рейт вираховується в залежності від напрямку та позиції консультанта.

Ви завжди маєте доступ до Відкритої Бази Кандидатів Skyworker

В Базі ви побачите детальні описи, бекграунд, сильні і слабкі сторони кандидата, його інтереси, кар’єрні цілі, очікування щодо зарплати та фідбеки кандидатів від наших профільних спеціалістів рівня Senior, Lead, Architect, CTO, C-level (в залежності від кейса кандидата).

Відгуки IT компаній про Skyworker

 • Зі Skyworker, ми співпряцюємо вже давно. Попередньо нас вразив підхід компанії. Перед тим, як рекомендувати кандидатів на розгляд, спеціалісти дізнались абсолютно все, про нас: взяли інтерв'ю та розпитали про нашу історію, які в нас плани, цілі, бачення, взаємини в колективі, традиції, поспілкувались та виявили характери нашого C-level менеджменту. І вже на основі всієї отриманої інформації давали нам рекомендації. Оскільки в Rademade, ми шукаємо людей в команду, які будуть підходити в першу чергу по soft скілам, тож нам такий підхід дуже відгукнувся. Як результат, ми отримали рекомендацію на людину, яка підійшла не тільки по профільним навичкам, але і по нашим цінностям компанії та бажанню змінювати світ.

  Владислав Меланицький
  Владислав Меланицький Rademade / CEO &Co-Owner
 • По рекомендации Skyworker к нам вышел Lead по бекенду. Он быстро адаптировался, человек действительно подошел в коллектив. Спасибо Скайворкеру за то, что они так глубоко “закапываются” в потребности компании перед тем как рекомендовать специалистов.

  Роман Кірігетов
  Роман Кірігетов
 • По рекомендациям Skyworker к нам пришли Senior Full Stack Developer и .NET Developer. Отмечу, что у ребят сильный упор на проверку соответствия желаний специалиста и целей компании. Кандидаты были заинтересованы работать именно в FinTech сегменте. Также чувствуеться, что профессиональный уровень клиентов Skyworker тщательно проверяют, поскольку во время рекомендаций мы получали детальную информацию про опыт, навыки и пожелания кандидатов.

  Галина Мартинова
  Галина Мартинова EasyPay

Деякі з 500+ ІТ компаній, з якими ми співпрацюємо

сторінка 1 із 2