Ми добре знаємось на різниці потреб стартапів, продуктових та аутсорсингових компаній. Саме тому щоразу рекомендуємо спеціалістів, які відповідають технічним вимогам позиції, бізнес-цілям та навіть командному духу у вашій компанії.

ІТ-компаніям Skyworker рекомендує перевірених кандидатів та топових консультантів

Ми рекомендуємо
Перевірених кандидатів
Рекомендованих кандидатів перевіряють профільні консультанти Skyworker – C-level – Senior спеціалісти, які зараз працюють в ІТ компаніях і перевершують кандидата за професійними навичками. Завдяки глибоким інтерв'ю з кандидатами, ми визначаємо, чи їхні навички відповідають резюме, а кар'єрні амбіції – вашому проекту.
Консультантів для C-level менеджерів
Консультації з топовими спеціалістами допоможуть вам як фаундеру компанії чи керівнику відділу впоратись з професійними викликами.

Ось кілька прикладів задач, з якими допоможе впоратись консультант: розвиток певного відділу компанії, вихід на нові ринки, прорахування бізнес-ризиків та багато інших. Ми перевіряємо, чи рекомендований консультант вже вирішував подібну задачу до вашої.
З чим вам допоможе Skyworker?
Економія часу та ресурсів компанії
Поки ви займаєтесь бізнес-задачами, Skyworker перевіряє фахівців на співбесідах із профільними інтерв'юерами. Ви отримуєте потік рекомендацій кваліфікованих спеціалістів.
Відсутність ASAP позицій
Зі Skyworker у вас є інструмент для прогнозування позицій і відстеження цікавих кандидатів на перспективу. Це дозволить мати достатню кількість релевантних кандидатів.
Вирішення проблем відділів компанії
Ми підберемо консультантів, що дадуть незалежну оцінку наявним процесам у компанії, допоможуть вирішити нагальні "болі" у бізнесі та проконсультують ваших спеціалістів.
План роботи Skyworker з ІТ-компаніями
1
Знайомство
Ретельно вивчаємо стек технологій компанії-клієнта, план найму на рік, профайли найефективніших співробітників та інші важливі деталі. Ваші дані зберігаються в закритій базі Skyworker і ми можемо регулярно рекомендувати релевантних спеціалістів. Ви самі вирішуєте, яку інформацію відкривати для кандидатів.
2
Аналіз
Аналізуємо профілі кандидатів і консультантів з бази Skyworker. Наша мета забезпечити win-win для обох сторін - фахова спеціалізація та кар'єрні сподівання наших спеціалістів співпадають із потребами та корпоративною культурою вашої компанії.
3
Перевірка рівня
Профільні консультанти перевіряють рівень наших клієнтів. Під час інтерв'ю ми визначаємо професійний рівень кандидата; якому типу компаній спеціаліст принесе найбільшу користь та де його вміння зараз цінуватимуться найбільше. Рекомендуючи кандидата, ми розповідаємо про всі сильні та слабкі сторони кандидата.
4
Рекомендації спеціалістів в команду
Рекомендуємо в ІТ-компанії "їх" людей. Досвід кандидата точно відповідає функціоналу посади, а його особисті якості співзвучні вашій корпоративній культурі. А все тому, що ми ретельно вивчаємо діяльність ІТ-компанії перед тим як рекомендувати туди спеціаліста.
5
Рекомендації консультантів для ТОП-менеджменту
Сьогодні в нашій базі 170+ консультантів різних напрямків. Підберемо спеціаліста, який точно вирішували проблеми з якими ви зіткнулись зараз.
Умови співпраці з нами
Послуга
Умови
Рекомендації спеціалістів в команду
Рекомендації спеціалістів рівня від C-level до Middle здійснюються на умовах 50% від повної місячної оплати кандидата.

Рекомендації спеціалістів Intern / Trainee / Junior / Junior + завжди здійснюються безкоштовно.
Рекомендації консультантів для менеджменту компаній
Вартість консультації залежить від рейту обраного спеціаліста. Рейт вираховується в залежності від напрямку та рівня консультанта.
Ви завжди маєте доступ до Відкритої Бази Кандидатів Skyworker
В Базі ви побачите детальні описи, бекграунд, сильні і слабкі сторони кандидата, його інтереси, кар'єрні цілі, очікування щодо зарплати та фідбеки кандидатів від наших профільних спеціалістів рівня Senior, Lead, Architect, CTO, C-level (в залежності від кейса кандидата).

Отримуйте рекомендації нових кандидатів собі на пошту

Раз на тиждень ми надсилатимемо нових спеціалістів з бази Skyworker вам.
Email  *
Name *
Company Name *
Last Name 
*Required Fields
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
Відгуки IT-компаній про Skyworker
Деякі з 500+ ІТ компаній, з якими ми співпрацюємо
© 2018 Skyworker.com.ua Inc
вул. Ярославська, 58, БЦ Астарта, Creative Quarter
Київ, Україна
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ:
МЕНЮ
КОНТАКТИ