Якщо ви Senior / Middle спеціаліст в IT сфері, Skyworker допоможе вам взяти кар’єру під контроль.

Вам щодня приходять пропозиції по роботі в Linkedin. Але у вас є чіткі цілі і бажання щодо технологій, задач та проектів.

Ви ніколи до кінця не знаєте, який колектив у запропонованих компаніях, які реально будуть умови і не впевнені, що ці проекти дадуть можливість розвиватись та отримувати винагороду, яка відповідає вашим навичкам.

Задача Skyworker – отримати ваш запит щодо кар’єрних прагнень, і допомогти його втілити.

Ви отримаєте:

 • Доступ до прихованих вакансій, яких на ринку більше  50%.
 • Консультанта рівня Lead, Architect, CTO в залежності від ваших цілей і кейсу.
 • Менеджера, який конфіденційно веде переговори із сотнями цікавих вам компаній. Ми робимо відбір компаній, і пропонуємо вибірку найбільш релевантних.
 • Аналітику по ситуації на ринку IT щодо вашої спеціальності.
 • Детальну інформацію про вакансії, специфіку команди, зони відповідальності і ЗП.

Бережіть свій час і тримайте кар’єру під контролем!

sm-ukr

Натисніть на кнопку і залиште запит. Наш менеджер зв’яжеться з вами, і підкаже, як Skyworker може допомогти індивідуально вам.

Шлях клієнта Skyworker

 • Консультаційна підтримка

  Кар'єрні консультанти та профільні інтерв'юери Skyworker оцінюють ваш рівень кваліфікації, та надають консультації щодо перспектив на ринку IT.

 • Менторство

  Ментори - ТОП-ові спеціалісти, які вже працюють в IT компаніях на тому рівні, якого ви хочете досягти. Рівень менторів: C-level, Lead, Senior - технічних і не технічних спеціальностей в IT.

 • Аналітика ринку IT

  Менеджери Skyworker працюють із сотнями IT компаній щодня. Надають актуальну аналітику ринку IT по вашій спеціальності.

 • Просування в IT компанії

  Менеджер Skyworker конфіденційно веде переговори із сотнями IT-компаній, які вам цікаві. Він виступає вашим адвокатом перед IT компаніями.

 • Ваш оффер!

  Ви отримуєте пропозицію від компанії, яка відповідає вашим вимогам.

Відгуки про нас

 • Маленькая история большого Ростика. Мое первое впечатление - это классная мотивация себя правильно подать, вебинары очень помогают, потому что это не статьи - больше проникаешься! Мне лично помогли советы по резюме, фидбэк был отличным, понятно где и что подправить. Карьерные консультации помогали хорошо ориентироваться в ситуации и понимать как лучше действовать. Skyworker классно делает свою работу! У них есть системный подход. Ввиду того, что у них еще большие горизонты открываются, уверен, система будет работать и совершенствоваться! Skyworker, можно сказать, та нужная дверь среди n-го количества, между которыми мечется человек в поисках работы мечты.

  Ростислав Струков
  Ростислав Струков KOSTAL Group / Project Engineer
 • На мою думку, сила Skyworker в комунікації з іншими рекрутерами та компаніями. Як не крути, в інтернеті маса інформації, але коли людина чує, що такий зразок резюме гарно сприйметься обраною компанією, чи коли їй пропонують пройти співбесіду з спеціалістом - це одразу підіймає компанію на вищий щабель. Матеріал який я почула від кар'єрних консультатів Skyworker, був дійсно корисним, оскільки то був не сухий тест з якогось  джерела, а відчувалася, що проаналізована велика кількість інформації  + думка спеціаліста + все оформлено у вигляді тез. Ще раз бажаю вам успіху, ви великі молодці!

  Анна Радченко
  Анна Радченко Unisystem / UI-UX designer
 • Була вакансія із низьким технічним "прохідним бар'єром" і спеціалісти Skyworker переконали надіслати туди CV (сам не надіслав би - факт). За добу у терміновому порядку робили резюме (з їх допомогою все вийшло найс і у таймінги вклались). Далі мене звели з людиною, яка там працювала на той момент (скайпчат), яка проконсультувала у тому що-як (це найбільше допомогло). Я пройшов усі співбесіди і отримав оффер!

  Ярослав Герасимов
  Ярослав Герасимов Ubisoft / QC Junior Game Tester
 • Специалисты из Skyworker мне очень помогли, в общем-то, по многим моментам. Оно особенно работает, так как добавляет уверенности и понимания куда идешь, к кому и зачем. Это как связующее звено, рука помощи. Я думаю, что идея супер, и проект офигенный и уникальный, а это важно. Я верю в Skyworker!

  Дмитро Вакациєнко
  Дмитро Вакациєнко Web-pal / JavaScript Developer
 • Мне помогли вебинары подготовить качественное резюме и подготовиться к собеседованиям! Супер клево были проведены тестовые собеседования, учась на своих и чужих ошибках (в формате 10+ человек)! При личном контакте отмечу профессионализм Саши и Лидии!

  Наталія Гавалешко
  Наталія Гавалешко Ubisoft / QC Junior Game Tester
 • Специалисты из Skyworker очень помогли мне правильно оформить резюме, исправить мои ошибки и отлично подготовили к первому собеседованию в IT-компанию, которое я успешно смог пройти и трудоустроиться. Спасибо им за это.

  Роман Сафонов
  Роман Сафонов doctora.ua / Front-End Developer
 • Участвовал в пробном собеседовании. Оценка положительная. Увидел в живую большинство ошибок, которые совершают люди при первых собеседованиях.  Проговаривание вслух с Александрой своего собеседования, а не простое чтение отзывов других людей дало толчок к пониманию своих сильных и слабых сторон. Теории много всегда и везде, но личный опыт этого не заменит.

  Анатолій Кельганкін
  Анатолій Кельганкін Front-End Developer
 • Кому это нужно? Всем претендентам на Junior позицию - однозначно. Всем, кому уже третий месяц не отвечают на присланные резюме и не перезванивают после интервью. Претендентам на Middle/Senior позицию, которые более трех лет не были на интервью. Опытным специалистам, которых рекрутеры должны бы "хантить", но почему-то не "хантят". Выгодное ли это вложение? Да. Это подтверждает экономия времени и высокое качество предложений. Это гарантирует успех? Нет. Это гарантирует, что изначально толковые ребята получат оффер выгоднее и быстрее. Если Вам есть над чем работать, то хороший оффер будет тогда, когда Вы прокачаете свои слабые места. Ребята из Skyworker найдут ваши слабые места, разберут их и объяснят как над ними работать. Мой опыт. Искал Junior позицию. Самостоятельно отправил резюме в 37 компаний с вакантными позициями. Не получил ни одного ответа. Лидией и Александрой был рекомендован в четыре компании. Две из них пригласили меня на интервью. В обеих компаниях я прошел по три этапа собеседований. В результате, получил один оффер и сейчас работаю.

  Анатолій Джурджій
  Анатолій Джурджій RAM 360 Agency / QA Engineer
 • Александра и Лидия не только прекрасные девушки, но и, безусловно, профессионалы, знающие свое дело на 5 с плюсом. На моих глазах они помогли большинству моих одногруппников найти свою первую работу, а самое главное - поверить в себя! Я первую работу нашел сам, а вот на вторую мне помогли устроиться специалисты Skyworker. Также многие мои знакомые трудоустроились благодаря им.

  Олександр Обелець
  Олександр Обелець JuJu Media / QA Engineer
 • Благодарен Лидии Тэрпель и Александре Бернацкой за те навыки и знания, которые я получил, посещая их вебинары/консультации. Стоит также отметить, что благодаря Лидии и Александре я получил должность Java Developer в одной Киевской компании.

  Тимур Бережний
  Тимур Бережний Grossum / Java Developer
 • Дякую за роботу Лідії та Олександрі. Насамперед, за прийняття участі в моєму кар'єрному старті в новій сфері діяльності. Вони запропонували мені спробувати свої сили і відвідати співбесіду в компанії, де я зараз працюю. Приємно, коли на твої звернення люди відповідають з бажанням дати більше. Доброзичливості і бадьорості команді Skyworker вистачить на всіх. Так тримати!

  Андрій Мельниченко
  Андрій Мельниченко МРS / QA engineer
 • Мій досвід співпраці зі Skyworker можна описати одним влучним словом - безкомпромісність. Я не згодна була поступатись у своєму баченні ідеального місця роботи, а команда Skyworker не готові були здатись у пошуках такого місця для мене. Усі рекомендації компаній і посад були достойними, а підготовки до співбесід ретельними. Окрім бажаної роботи я отримала суперову прокачку своїх навичок і цікавий для мене досвід роботи з кар‘єрними консультантами. Це була та підтримка, яка мені була необхідна. Бути свічером на рівні ТОП-менеджера складно і ризиковано, але можливо, якщо отримати кваліфіковану консультацію. Зі своєю задачею Skyworker впорався на відмінно.

  Ксенія Столбова
  Ксенія Столбова DAN.IT Education / COO

 Перелік послуг Skyworker та вартість

Послуга Деталі Вартість
Аналітика ринку Кар’єрний консультант Skyworker проаналізує ринок IT по вашій спеціальності, прокомунікує із сотнями IT компаній партнерів та підготує глибоку аналітику ринку щодо компаній, які зацікавлені у спеціалісті вашого профілю та про умови і зони відповідальності на які можна розраховувати зараз.
Тривалість консультації 1 год 30 хв.
1300 грн.
Консультація про побудову кар’єри / перспективи Проводить спеціаліст рівня Lead, Architect, CTO вашого напрямку в IT.

Консультант розкаже про реальну картину того, що зараз є на ринку, і в якому напрямку краще рухатись з вашим досвідом.

Ціль: надати рекомендації по тому, як вам можна розвиватись у професійному плані.

Рейт визначається індивідуально
Пробна рекрутерська співбесіда Проводить досвічений кар’єрний консультант.

Ціль: проаналізувати ваші відповіді, самопрезентацію і знання, виділити, що саме буде цікаво почути роботодавцю з вашого попереднього досвіду, як подавати ваші слабкі і сильні сторони, типажем яких компаній ви є.

Тривалість співбесіди: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій (якщо потрібно, індивідуальний план розвитку).

800 грн.
Експертна оцінка професійного рівня Проводить досвічений практикуючий фахівець рівня Lead, Architect, CTO вашого профілю в IT.

Ціль: визначити ваш професійний рівень та “вилку” оплати на яку можете претендувати.

Тривалість: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій.

Рейт визначається індивідуально
Підбір ментора для розвитку технічних навичок
Організуємо індивідуальні заняття з практикуючим ІТ спеціалістом Senior рівня, який підтягне ваші проблемні моменти, допоможе систематизувати знання і поділиться практичними порадами зі свого досвіду. Рейт визначається індивідуально
Пробна співбесіда англійською мовою Такий досвід стане у нагоді, якщо ви хочете подаватись в аутсорс компанію або таку, де основний офіс знаходиться за кордоном, проте ви не цілком впевнені в рівні своєї англійської. Пробну співбесіду проводить кваліфікований викладач, який виділить основні види помилок, які ви допускали протягом співбесіди, підкаже як правильно дати відповідь на запитання, що задають топовим спеціаліста, а також порадить ресурси, за допомогою яких можна попрацювати над вашими помилками.

Тривалість співбесіди: 1 година 30 хв. (50 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек)

900 грн.
Фідбек по резюме Проводимо повну детальну оцінку вашого резюме, виділяємо мінуси, плюси, пропонуємо конкретні поради та приклади щодо його поліпшення. Фідбек дається в письмовій формі. 700 грн.
Резюме з нуля Створимо професійного резюме англійською мовою, орієнтоване на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ключові навички, а також дизайн та оформлення резюме. 1200 грн.
Linkedin з нуля Наповнення профілю англійською мовою, орієнтованого на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо Ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ваші ключові навички.

Також ви отримаєте поради про ведення Linkedin профілю та побудову свого професійного бренду в цій соціальній мережі.

1200 грн.
Просування в IT компанії Ви отримаєте менеджера, який проводить пошук і веде конфіденційні переговори з IT компаніями замість вас.

Менеджер зробить для вас наступне:

 • дослідження пропозицій для вас на ринку вакансій в Україні і за кордоном (в тому числі і тих, що не анонсуються публічно)
 • доступ до не публічних вакансій
 • щотижнева комунікація з ІТ-компаніями цікавого вам профілю, і ведення конфіденційних переговорів замість вас.
 • ви отримаєте всю необхідну інформацію про позиції, специфіку компанії, деталі позиції
 • отримаєте детальні фідбеки після проходження співбесід.
50% від першої повної місячної оплати*

* Коли клієнт переходить до етапу “просування в IT компанії”, він сплачує аванс, який вираховується з 50% від першої повної місячної оплати під час розрахунку за послугу.