Формуємо кар’єрні стратегії Senior та Middle спеціалістам в ІТ

Просто залиште зворотні контакти

Наш менеджер опрацює запит і запросить на індивідуальну консультацію. Отримаєте аналітику вашого сегменту ринку і план подальших кар’єрних кроків.

За чим до нас варто звертатись?

Системна аналітика вакансій на ринку ІТ

Комплексна оцінка вашого рівня професійних знань

Підтримка топових менторів і кар'єрних консультантів

Відстоювання ваших інтересів у найкращих ІТ-компаніях

З чітким планом, ви швидко рухаєтесь до цілі

 • Консультація

  Топовий спеціаліст вашого профілю допоможе оцінити ваш професійний рівень, визначити перспективні напрямки та зрозуміти, які компанії зараз найбільше зацікавлені в такому спеціалісті.

 • Підбір ментора

  Ми знайдемо консультанта-практика, що вже досяг професійного рівня, якого ви прагнете. Більше не потрібно витрачати час на пошук наставників серед знайомих чи друзів, ментори Skyworker готові якісно закрити всі ваші професійні питання.

 • Пошук релевантних пропозицій

  Продуктове рішення Skyworker дозволяє вам мати доступ до публічних і прихованих позицій в ІТ. Наші аналітики і Talent Promotion менеджери щодня відбирають для вас найбільш перспективні варіанти, які відповідають запиту.

 • Рекомендації в ІТ компанії

  Talent Promotion Manager особисто спілкується з представниками ІТ-компаній. Рекомендуємо як на відкриті вакансії так і на позиції, які не оголошуються публічно. Ви завжди маєте всю інформацію про компанію (від технологій до корпоративної культури) та фідбеки після співбесід.

 • Ваш оффер!

  Після офферу ви продовжуєте зростати професійно. Ми запропонуємо стратегію консультацій із менторами-практиками для вашого подальшого просування на ринку ІТ.

Традиційні підходи до кар’єри в ІТ не працюють

Skyworker першим пропонує альтернативу – персоналізована аналітика по ринку ІТ, менторство та консультування, рекомендації та відстоювання ваших інтересів перед ІТ компаніями

Що говорять клінти?

 • Мій досвід співпраці зі Skyworker можна описати одним влучним словом - безкомпромісність. Я не згодна була поступатись у своєму баченні ідеального місця роботи, а команда Skyworker не готові були здатись у пошуках такого місця для мене. Усі рекомендації компаній і посад були достойними, а підготовки до співбесід ретельними. Окрім бажаної роботи я отримала суперову прокачку своїх навичок і цікавий для мене досвід роботи з кар‘єрними консультантами. Це була та підтримка, яка мені була необхідна. Бути свічером на рівні ТОП-менеджера складно і ризиковано, але можливо, якщо отримати кваліфіковану консультацію. Зі своєю задачею Skyworker впорався на відмінно.

  Ксенія Столбова
  Ксенія Столбова DAN.IT Education / COO

Відео-історії клієнтів

Комплекс послуг та вартість

Аналітика ринку

Деталі Вартість
Кар’єрний консультант Skyworker проаналізує ринок IT по вашій спеціальності, прокомунікує із сотнями IT компаній партнерів та підготує глибоку аналітику ринку щодо компаній, які зацікавлені у спеціалісті вашого профілю та про умови і зони відповідальності на які можна розраховувати зараз.
Тривалість консультації 1 год 30 хв.
1300 грн.

Консультація про побудову кар’єри / перспективи

Деталі Вартість
Проводить спеціаліст рівня Lead, Architect, CTO вашого напрямку в IT.Консультант розкаже про реальну картину того, що зараз є на ринку, і в якому напрямку краще рухатись з вашим досвідом.

Ціль: надати рекомендації по тому, як вам можна розвиватись у професійному плані.

Рейт визначається індивідуально

Пробна рекрутерська співбесіда

Деталі Вартість
Проводить досвічений кар’єрний консультант.Ціль: проаналізувати ваші відповіді, самопрезентацію і знання, виділити, що саме буде цікаво почути роботодавцю з вашого попереднього досвіду, як подавати ваші слабкі і сильні сторони, типажем яких компаній ви є.

Тривалість співбесіди: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій (якщо потрібно, індивідуальний план розвитку).

800 грн.

Експертна оцінка професійного рівня

Деталі Вартість
Проводить досвічений практикуючий фахівець рівня Lead, Architect, CTO вашого профілю в IT.Ціль: визначити ваш професійний рівень та “вилку” оплати на яку можете претендувати.

Тривалість: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій.

Рейт визначається індивідуально

Підбір ментора для розвитку технічних навичок
Деталі Вартість
Організуємо індивідуальні заняття з практикуючим ІТ спеціалістом Senior рівня, який підтягне ваші проблемні моменти, допоможе систематизувати знання і поділиться практичними порадами зі свого досвіду. Рейт визначається індивідуально

Ви завжди знатимете, яку відповідь отримали від компанії. Володіючи усіма деталями, ви зможете обрати найкращу для себе пропозицію.

 

Пробна співбесіда англійською мовою
Деталі Вартість
Такий досвід стане у нагоді, якщо ви хочете подаватись в аутсорс компанію або таку, де основний офіс знаходиться за кордоном, проте ви не цілком впевнені в рівні своєї англійської. Пробну співбесіду проводить кваліфікований викладач, який виділить основні види помилок, які ви допускали протягом співбесіди, підкаже як правильно дати відповідь на запитання, що задають топовим спеціаліста, а також порадить ресурси, за допомогою яких можна попрацювати над вашими помилками.Тривалість співбесіди: 1 година 30 хв. (50 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек) 900 грн.

Після офферу ви продовжуєте зростати професійно. Ми запропонуємо стратегію консультацій із менторами-практиками для вашого подальшого просування на ринку ІТ.

Фідбек по резюме

Деталі Вартість
Проводимо повну детальну оцінку вашого резюме, виділяємо мінуси, плюси, пропонуємо конкретні поради та приклади щодо його поліпшення. Фідбек дається в письмовій формі. 700 грн.

Резюме з нуля

Деталі Вартість
Створимо професійного резюме англійською мовою, орієнтоване на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ключові навички, а також дизайн та оформлення резюме. 1200 грн.

Linkedin з нуля

Деталі Вартість
Наповнення профілю англійською мовою, орієнтованого на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо Ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ваші ключові навички.Також ви отримаєте поради про ведення Linkedin профілю та побудову свого професійного бренду в цій соціальній мережі. 1200 грн.

Просування в IT компанії

Деталі Вартість
Ви отримаєте менеджера, який проводить пошук і веде конфіденційні переговори з IT компаніями замість вас.Менеджер зробить для вас наступне:

 • дослідження пропозицій для вас на ринку вакансій в Україні і за кордоном (в тому числі і тих, що не анонсуються публічно)
 • доступ до не публічних вакансій
 • щотижнева комунікація з ІТ-компаніями цікавого вам профілю, і ведення конфіденційних переговорів замість вас.
 • ви отримаєте всю необхідну інформацію про позиції, специфіку компанії, деталі позиції
 • отримаєте детальні фідбеки після проходження співбесід.
50% від першої повної місячної оплати*

* Коли клієнт переходить до етапу “просування в IT компанії”, він сплачує аванс, який вираховується з 50% від першої повної місячної оплати під час розрахунку за послугу.