Якщо ви C-level спеціаліст в IT сфері, Skyworker надасть вам підтримку у ваших кар’єрних цілях

Ви роками займаєте ТОП-ову позицію в IT компанії, але вам важливо чітко розуміти ситуацію на ринку та знати про пропозиції, які зараз є для вас. При цьому, майже всі вакансії такого рівня закриваються внутрішніми каналами. А довгі пошуки і переговори забирають купу часу і  впливають на вашу репутацію.

Skyworker стане для вас підтримкою в цьому питанні.

З нами ви отримуєте:

 • Менеджера, який проводить пошук і веде конфіденційні переговори з фаундерами компаній замість вас.
 • Консультанта –  який є управлінцем рівня C-level вашого напрямку IT компанії.
 • Аналітику по ситуації на ринку IT щодо вашої спеціальності.
 • Детальну інформацію про обов’язки, специфіку команди, зони відповідальності, умови роботи та перспективи розвитку в кожній з компаній, які відповідають вашому запиту.
 • Допомогу із точним позиціонуванням, структуруванням досвіду, резюме та Linkedin.
top-ukr

Натисніть на кнопку і залиште запит. Наш менеджер зв’яжеться з вами, і підкаже, як Skyworker може допомогти індивідуально вам.

Шлях клієнта Skyworker

 • Консультаційна підтримка

  Кар'єрні консультанти та профільні інтерв'юери Skyworker оцінюють ваш рівень кваліфікації, та надають консультації щодо перспектив на ринку IT.

 • Менторство

  Ментори - ТОП-ові спеціалісти, які вже працюють в IT компаніях на тому рівні, якого ви хочете досягти. Рівень менторів: C-level, Lead, Senior - технічних і не технічних спеціальностей в IT.

 • Аналітика ринку IT

  Менеджери Skyworker працюють із сотнями IT компаній щодня. Надають актуальну аналітику ринку IT по вашій спеціальності.

 • Просування в IT компанії

  Менеджер Skyworker конфіденційно веде переговори із сотнями IT-компаній, які вам цікаві. Він виступає вашим адвокатом перед IT компаніями.

 • Ваш оффер!

  Ви отримуєте пропозицію від компанії, яка відповідає вашим вимогам.

Відгуки про Skyworker

 • Мій досвід співпраці зі Skyworker можна описати одним влучним словом - безкомпромісність. Я не згодна була поступатись у своєму баченні ідеального місця роботи, а команда Skyworker не готові були здатись у пошуках такого місця для мене. Усі рекомендації компаній і посад були достойними, а підготовки до співбесід ретельними. Окрім бажаної роботи я отримала суперову прокачку своїх навичок і цікавий для мене досвід роботи з кар‘єрними консультантами. Це була та підтримка, яка мені була необхідна. Бути свічером на рівні ТОП-менеджера складно і ризиковано, але можливо, якщо отримати кваліфіковану консультацію. Зі своєю задачею Skyworker впорався на відмінно.

  Ксенія Столбова
  Ксенія Столбова DAN.IT Education / COO

Комплекс послуг Skyworker та вартість

Послуга Деталі Вартість
Аналітика ринку Кар’єрний консультант Skyworker проаналізує ринок IT по вашій спеціальності, прокомунікує із сотнями IT компаній партнерів та підготує глибоку аналітику ринку щодо компаній, які зацікавлені у спеціалісті вашого профілю та про умови і зони відповідальності на які можна розраховувати зараз.
Тривалість консультації 1 год 30 хв.
2 000 грн.
Консультація про побудову кар’єри / перспективи Проводить управлінець рівня C-level вашого напрямку в  IT.

Консультант розкаже про реальну картину того, що зараз є на ринку, і в якому напрямку краще рухатись з вашим досвідом.

Ціль: надати рекомендації по тому, як вам можна розвиватись у професійному плані.

Тривалість: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій.

Рейт визначається індивідуально
Експертна оцінка професійного рівня Проводить досвічений практикуючий фахівець вашого профілю, який є управлінцем рівня C-level вашого напрямку IT.

Ціль: визначити ваш професійний рівень та “вилку” оплати на яку можете претендувати.

Тривалість: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій.

Рейт визначається індивідуально
Пробна співбесіда англійською мовою Такий досвід стане у нагоді, якщо ви хочете подаватись в аутсорс компанію або таку, де основний офіс знаходиться за кордоном, проте ви не цілком впевнені в рівні своєї англійської. Пробну співбесіду проводить кваліфікований викладач, який виділить основні види помилок, які ви допускали протягом співбесіди, підкаже як правильно дати відповідь на запитання, що задають топовим спеціаліста, а також порадить ресурси, за допомогою яких можна попрацювати над вашими помилками.

Тривалість співбесіди: 1 година 30 хв. (50 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек)

1200 грн.
Фідбек по резюме Проводимо повну детальну оцінку вашого резюме, виділяємо мінуси, плюси, пропонуємо конкретні поради та приклади щодо його поліпшення. Фідбек дається в письмовій формі. 1000 грн.
Резюме з нуля Створимо професійного резюме англійською мовою, орієнтоване на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ключові навички, а також дизайн та оформлення резюме. 2700 грн.
Linkedin з нуля Наповнення профілю англійською мовою, орієнтованого на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо Ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ваші ключові навички.

Також ви отримаєте поради про ведення Linkedin профілю та побудову свого професійного бренду в цій соціальній мережі.

2700 грн.
Просування в IT компанії Ви отримаєте менеджера, який проводить пошук і веде конфіденційні переговори з фаундерами компаній замість вас.

Менеджер зробить для вас наступне:

 • дослідження пропозицій для вас на ринку вакансій в Україні і за кордоном (в тому числі і тих, що не анонсуються публічно)
 • щотижнева комунікація з ІТ-компаніями цікавого вам профілю, і ведення конфіденційних переговорів замість вас.
 • ви отримаєте всю необхідну інформацію про позиції, специфіку компанії, деталі позиції,
 • отримаєте детальні фідбеки після проходження співбесід.
50% від першої повної місячної оплати *

*Коли клієнт переходить до етапу “просування в IT компанії”, він сплачує аванс, який вираховується з 50% від першої повної місячної оплати під час розрахунку за послугу.