Якщо ви C-level спеціаліст в IT сфері, Skyworker надасть вам підтримку у ваших кар’єрних цілях

Наш менеджер опрацює запит і запросить на індивідуальну консультацію. Отримаєте аналітику вашого сегменту ринку і план подальших кар’єрних кроків.

На що ви можете розраховувати з нами?

Менторські сесії з топовими професіоналами в ІТ

Аналітику ринку по цікавому для вас напрямку

Сервіс повного циклу від вдосконалення професійного портфоліо до підтримки на шляху до офферу в цікавій для вас компанії

Конфіденційні переговори з фаундерами ІТ компаній щодо ваших можливостей

Орієнтири кар’єрної подорожі зі Skyworker

Ми не маємо стандартного сценарію тому, що кожен досвід C-Level індивідуальний. Але ми добре вміємо слухати і чути, аналізувати і структурувати, а потім пропонувати індивідуальне рішення.

 • Зустріч з консультантом

  Вашим консультантом буде управлінець рівня C-level в ІТ компанії. Він допоможе вам оцінити рівень своїх професійних навичок, визначити де у вас зараз найбільші перспективи та побудувати стратегію кар’єрного розвитку.

 • Аналітика ринку ІТ

  Відділ аналітики надає детальну інформацію по ринку. Зі Skyworker ви отримуєте доступ до вакансій, які не оголошуються на ринку та допомогу в лобіюванні вашої кандидатури в компанії, що потенційно готові створити позицію під вас.

 • Підбір ментора

  Ми знайдемо наставника, що вже досяг професійного рівня, якого ви прагнете; володіє тим скіл-сетом, що зараз так вам необхідний ; чи успішно впорався з тими труднощами, над якими “б’єтеся” зараз ви.

 • Побудова професійного бренду

  Консультант і ментор допоможуть впорядкувати професійне портфоліо в класичному форматі CV чи у LinkedIn. Разом з нашою командою ви сформуєте своє позиціонування як спеціаліста і визначите стратегію кар'єрного росту.

 • Вирішення наявних болей

  Наша кінцева мета - досягнення вашої професійної цілі та повна задоволеність від пройденого шляху. Підвищення ефективності всередині відділу чи ваш перехід в нову компанію - команда Skyworker допоможе правильно сформувати запит, спланувати наступні кроки і досягнути мети!

Сформуйте свій індивідуальний план можливостей

Відгуки про Skyworker

 • Мій досвід співпраці зі Skyworker можна описати одним влучним словом - безкомпромісність. Я не згодна була поступатись у своєму баченні ідеального місця роботи, а команда Skyworker не готові були здатись у пошуках такого місця для мене. Усі рекомендації компаній і посад були достойними, а підготовки до співбесід ретельними. Окрім бажаної роботи я отримала суперову прокачку своїх навичок і цікавий для мене досвід роботи з кар‘єрними консультантами. Це була та підтримка, яка мені була необхідна. Бути свічером на рівні ТОП-менеджера складно і ризиковано, але можливо, якщо отримати кваліфіковану консультацію. Зі своєю задачею Skyworker впорався на відмінно.

  Ксенія Столбова
  Ксенія Столбова DAN.IT Education / COO

Комплекс послуг Skyworker та вартість

Аналітика ринку ІТ

Деталі Вартість
Відділ аналітики та Talent Promotion менеджери Skyworker проаналізують ринок IT по вашій спеціальності, прокомунікують із сотнями IT компаній партнерів та підготують глибоку аналітику ринку щодо компаній, які зацікавлені у спеціалісті вашого профілю та про умови і зони відповідальності на які можна розраховувати зараз.
Тривалість консультації 1 год 30 хв.
100 $

Консультація про побудову кар’єри / перспективи

Деталі Вартість
Проводить управлінець рівня C-level вашого напрямку в  IT.Консультант розкаже про реальну картину того, що зараз є на ринку, і в якому напрямку краще рухатись з вашим досвідом.

Ціль: надати рекомендації по тому, як вам можна розвиватись у професійному плані.

Тривалість: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій.

Залежить від рейту спеціаліста, який проводить співбесіду

($35-$200)

Експертна оцінка професійного рівня

Деталі Вартість
Проводить досвічений практикуючий фахівець вашого профілю, який є управлінцем рівня C-level вашого напрямку IT.Ціль: визначити ваш професійний рівень та “вилку” оплати на яку можете претендувати.

Тривалість: 1 година 20 хв. (40 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек). Після співбесіди ви отримуєте детальний фідбек і подальший алгоритм дій.

Залежить від рейту спеціаліста, який проводить співбесіду
($45 – $200)

Пробна співбесіда англійською мовою

Деталі Вартість
Такий досвід стане у нагоді, якщо ви хочете подаватись в аутсорс компанію або таку, де основний офіс знаходиться за кордоном, проте ви не цілком впевнені в рівні своєї англійської. Пробну співбесіду проводить кваліфікований викладач, який виділить основні види помилок, які ви допускали протягом співбесіди, підкаже як правильно дати відповідь на запитання, що задають топовим спеціаліста, а також порадить ресурси, за допомогою яких можна попрацювати над вашими помилками.Тривалість співбесіди: 1 година 30 хв. (50 хв. співбесіда / 40 хв. фідбек) 45 $

Професійний бренд

Послуга Деталі Вартість
Фідбек по резюме
Проводимо повну детальну оцінку вашого резюме, виділяємо мінуси, плюси, пропонуємо конкретні поради та приклади щодо його поліпшення. Фідбек дається в письмовій формі. 35 $
Резюме з нуля
Створимо професійного резюме англійською мовою, орієнтоване на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ключові навички, а також дизайн та оформлення резюме. 100 $
Linkedin з нуля Створимо професійного резюме англійською мовою, орієнтоване на бажану позицію. Сюди ж входить 2 годинна онлайн бесіда, на якій ми детально обговоримо ваш професійний досвід, рівень знань, визначимо ключові навички, а також дизайн та оформлення резюме. 100 $

Просування в IT компанії

Деталі Вартість
Ви отримаєте менеджера, який проводить пошук і веде конфіденційні переговори з фаундерами компаній замість вас.Менеджер зробить для вас наступне:

 • дослідження пропозицій для вас на ринку вакансій в Україні і за кордоном (в тому числі і тих, що не анонсуються публічно)
 • щотижнева комунікація з ІТ-компаніями цікавого вам профілю, і ведення конфіденційних переговорів замість вас.
 • ви отримаєте всю необхідну інформацію про позиції, специфіку компанії, деталі позиції,
 • отримаєте детальні фідбеки після проходження співбесід.
Вартість всієї послуги – 50% від заробітної плати у вашій новій компанії.
Виплата у два платежі.
Перший платіж – Аванс на початку співпраці. Виплачується після експертної оцінки рівня.(Сума залежить від професійного рівня спеціаліста і становить від $300-500)
Другий платіж – після першого місяця на новому місці у сумі 50% повної заробітної плати мінус аванс

*Коли клієнт переходить до етапу “просування в IT компанії”, він сплачує аванс, який вираховується з 50% від першої повної місячної оплати під час розрахунку за послугу.