5 TED Talks відео, які допоможуть з IT Job Interview

"Менторство в ІТ відбувається не там де сильні скіли посилюються, а там де розвиваються ті, яких немає, або які слабкі" Це фраза нашого ментора Tech Architect, і вона настільки точна, що заставляє задуматись. У Senior Software Developers рідко бувають проблеми саме з технічним стеком, але, чомусь, сильним спеціалістам часто важко презентувати себе під час IT Job Interview.

Перед тим як працювати з ментором, який підкаже, як вас бачить бізнес під час співбесіди, можна спробувати простіший шлях. Зайдыть на TED Talks. Деякі тематичні відео з TED Talks допоможуть зрозуміти фішки позиціонування себе і комунікації з ІТ компанією під час інтерв'ю. Тут ми зібрали 5 таких відео.

Приємного перегляду :)

  1. Your Body Language Shapes Who You Are

Мова вашого тіла не тільки впливає на те, як вас сприймають, але і змінює вашу фізіологію. В цьому відео йдеться про дослідження, яке довело, що конкретні пози допоможуть людині відчути впевненість, збільшити кількість тестостерону і зменшити кількість гормону стресу. І навпаки, "слабкі" пози наганяють на вас відчуття беззахисності. Згадайте про це відео перед наступною співбесідою, важливою зустріччю з інвесторами, бізнес партнерами, чи в моменти, коли ви не можете зважитись на якесь рішення.

2. How to Speak So That People Want to Listen

Порівняйте 7 принципів, про які тут йдеться з вашою поведінкою. Скоріш за все ви побачите прояви і у ваших знайомих.

Один з принципів – це перебільшення під час інтерв'ю, які все одно вилізуть наружу.

Другий
– це ниття, яке у відео назване "національним спортом Британії".

Третій
– шаблонність. Навіть якщо розмови з рекрутерами це ваше хобі, співбесіда все одно є стресовою ситуацією, в якій ми іноді спостерігаємо як досвідчений sales, product manager, software developer починає сипати кліше на рекрутера чи потенційного прямого керівника.

Ще одне табу
– це вибачення. Ви не маєте опускати очі, якщо чогось не знаєте. Всі обов'язково будуть чогось не знати, але вашою задачею є визначити, за який проміжок часу зможете закрити цей пробіл в знаннях і що вам для цього потрібно. Про те як говорити, щоб вас слухали, дивіться у відео. А почитати як уникнути подібних помилок в онлайн спілкуванні читайте тут.

3. Melissa Marshall: Talk nerdy to me

Відео на 4 хвилини від людини, яка викладала курс комунікацій для інженерів. Науковці, інженери, розробники, спеціалісти з Data Science, Machine Learning, AI, обов'язково мають вміти доносити свою думку, адже вони рухають цей світ вперед. Але комунікаційні навички у них іноді не в першому пріоритеті розвитку.

Це відео може підказати як говорити з людьми їх мовою, особливо, коли ви хочете донести свою цінність як розробника до представника бізнесу. Або ви все ж зважитесь у 2019 році виступити на нішевому мітапі.

4.How to make stress your friend | Kelly McGonigal

Job Interview далеко не єдина стресова ситуація, яка може статись в житті розробника. Як ви думаєте, стрес шкодить вашому здоров'ю? Більшість людей впевнені, що це правда. І саме цим людям стрес дійсно шкодить. Якщо ви зміните своє ставлення до стресу, тіло теж навчиться на нього інакше реагувати. Дослідниця показала це в цифрах і харизматичному виступі.

5. How to spot a liar | Pamela Meyer

Нічого спільного із серіалом Lie to Me і доктором Лайтманом Співбесіда це не тільки про те, щоб вразити рекрутера чи прямого керівника. Під час інтерв'ю ви маєте визначити наскільки ця позиція вам підходить. Ми не говоримо про те, що рекрутер буде з вами нещирий на співбесіді, чи ви скажете щось не пов'язане з реальністю, але розуміти чому люди брешуть буде не зайвим.

Веселих свят і гарних вам офферів!
© 2018 Skyworker.com.ua Inc
58, Yaroslavska St., BC Astarta, Creative Quarter,
Kyiv, Ukraine
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ:
MENU
CONTACTS